TRAKYA NÖROLOJİK CERRAHİ TOPLULUĞU (TNCT)

EDİRNE, TEKİRDAĞ, KIRKLARELİ illeri nöroşirürji uzmanlarının mesleki paylaşım PLATFORMU

Hastalik Bilgileri
Bazı linkler

TRAKYA NÖROLOJİK CERRAHİ TOPLANTILARI


Mayıs 2014 Toplantısı

"Türk Nöroşirürji Derneği Spinal ve Periferik Sinir Cerrahi Grubu Bölgesel Toplantısı"

Tarih: 24 Mayıs 2014
Yer: Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO)
Konu: Dejeneratif Servikal Hastalıklar

Program icin tıklayınız:

ULAŞIM

Edirne'ye İstanbuldan iki yolla ulaşılabilir:
Otoyoldan gelinmesi önerilir. Otoyolun uzunluğu Mahmutbey gişelerinden Edirneye kadar  230 Km civarındadır ve normal bir hızla 2 saatte alınır.

Otoyoldan Edirne gişelerinden çıkıldığında şehre giriş için iki yol vardır: Doğu ve Kapıkule yolu üzerinden giren Batı girişleri.

Doğu girişi gişelerden çıkıştan hemen sonra sağdadır ve bu yolun kullanılması önerilir., (Alttaki resim).Çıkışından başlayarak 270 derece dönen bu yolu hiç bir yere sapmadan takip ederseniz sağ kolda Tıp Fakültesi binasını da içeren Balkan Kampüsünü göreceksiniz. Sağ kolda önce otogar, sonra Edirne çıkışları vardır. Edirne çıkışını kullanarak sağa dönünüz ve yolu dümdüz izleyiniz. Uzakta Selimiyenin minarelerini de göreceğiniz bu düz yol sizi şehir merkezine kadar götürecektir (Alttaki resim).Bu yol üzerinde sağ kolda sırasıyla Üniversite Kampüsü, sonra pehlivan heykellerinin bulundugu dönerli kavşak (dümdüz ilerleyiniz), Migros'un bulunduğu ışıklı kavşak ve daha sonra da Margi Hotel ve alışveriş merkezi vardır (Alttaki resim).Margi alışveriş merkezinden 100-150 metre sonra yine sağ kolda önce Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) binası, onun hemen yanında da daha yüksek olan RYS Hoteli göreceksiniz (Alttaki resim).Toplantı mekanımız ETSO binasıdır. Binanın ana girişi ana cadde üzerinde değil, arkasındaki sokaktadır. Binanın etrafındaki sokaklar araba parketmek için uygundur. Bina girişinde toplantı salonu için yönlendirileceksiniz.

Gerekli olmasa da, navigasyon cihazı kullanarak gelmek isteyenler için ETSO'nun adresi şöyledir: Edirne Ticaret ve Sanayi Odası. 1. Murat Mah. Talatpaşa Cad. No: 80, 22100-Edirne. Şu link haritadaki yerini göstermektedir:  http://bit.ly/1qDkRZD.

Öğle yemeği Karağaç semti yolu üstünde, Meriç kıyısındaki Lalezar Restoranda yenilecektir. 12:20'de ETSO'dan Lalezar restorana servis kaldırılacaktır.
Öğle yemeğine kendi arabasıyla gitmek isteyenler için (şehri hiç bilmeyenler için önerilmez) gerekli linkler şunlardır:
Restoran linki: http://www.lalezaredirne.com/
Adres ve harita linki: Karaağaç Mahallesi Lozan caddesi No: 6, Edirne. http://bit.ly/1gonrPf

Toplantı günübirlik olduğu için katılımcılar için konaklama veya şehir gezisi planlanmamıştır. Konaklama, toplantı önce veya sonrasında gezmek için rehber ihtiyaçları için şu irtibat bilgilerini kullanabilirsiniz: